Хроніка конкурсу «Фабрика стартап проектів МНАУ»

Триває І етап Конкурсу. До організаційного комітету загалом надійшло 17 проектів, серед яких 4 індивідуальні і 13 колективних.
startup-2За розпорядженням голови конкурсної комісії проректора з наукової роботи Миколаївського національного аграрного університету О.Є. Новікова 25.11.2016 р. створено експертну групу, до складу якої увійшли науковці МНАУ. Експерти будуть оцінювати стартап проекти за такими критеріями: актуальність проблеми, основні інноваційні результати, значення проекту, ступінь самостійності проекту, його недоліки та загальний висновок про проект. Окрім того, кожен критерій експертного висновку повинен має бути супроводжено відповідними балами від 0 до 5 балів.
09 грудня 2016 року розпочнеться ІІ етап конкурсу, який є найбільш відповідальним та хвилюючим для всіх учасників конкурсу. Автори проектів повинні здійснити їхню яскраву презентацію, щоб довести конкурсній комісії переваги свого стартапу. Конкурсна комісія за результатами презентацій і експертних висновків визначить переможця.
Про дату та час проведення презентацій проектів додатково буде повідомлено.

Слідкуйте за нашими новинами. Всім успіхів!

Оргкомітет конкурсу
«Фабрика стартап проектів МНАУ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *