Нагородження переможців конкурсу – 2017

В Миколаївському національному аграрному університеті 27 грудня 2016 року відбулося нагородження переможців конкурсу «Фабрика стартап проектів МНАУ». Перший конкурс серед здобувачів вищої освіти і молодих науковців, проведений МНАУ, закінчено. Переможцям вручено дипломи і грошові призи.

У номінації «Індивідуальний проект» перемогу – диплом І ступеню і грошову винагороду отримав Ендрес Віталій Сергійович, здобувач вищої освіти групи Б 2/1, обліку і оподаткування, обліково-фінансовий факультет за проект «Eventpace – онлайн-сервіс для організації, проведення та реклами подій»;

дипломи ІІІ ступеню і грошові винагороди отримали Захаров Дмитро Олександрович, асистент кафедри електроенергетики, електротехніки та електромеханіки інженерно-енергетичний факультету за проект «Установка для передпосівної обробки насіння зернових в полі високочастотного коронного розряду» та Полудень Анастасія Дмитрівна, здобувач вищої освіти, кафедра агроінженерії, інженерно-енергетичний факультет за «Проект виробництва комбікормів для свиней в умовах ТОВ СГВП «Агро-Флагман».

Радість сповнює душу і водночас стає трішечки сумно, що все вже позаду. Шість місяців пролетіли, мов одна мить. Протягом цього часу, готувалися проекти, автори яких прагнули змінити своєю ідею світ на краще. А для цього треба було підняти довідково-інформаційний, науковий матеріал, дізнатися про коло споживачів цієї ідеї, створити команду однодумців.

У номінації «Колективний проект» перемогу – диплом І ступеню і грошову нагороду отримали керівник проекту Нєлєпова Альона Володимирівна, к. пед. н. доцент кафедри інформаційних систем і технологій, обліково-фінансовий факультет та здобувачі вищої освіти факультету менеджменту з галузі знань 0306 «Менеджмент і адміністрування» за спеціальністю 6.030601 «Менеджмент ЗЕД» груп ЗЕД 2/1 та ЗЕД 2/2 за проект «Студентська краудфандінгова платформа «Лампочка»;

дипломи ІІ ступеню і грошові винагороди отримали керівник проекту Гамаюнова Валентина Василівна – д.с.-г.н., професор, завідувач кафедри землеробства, геодезії та землеустрою, учасники проекту Туз Максим Сергійович, асистент кафедри виноградарства та плодоовочівництва, аспіранти Дворецький Володимир Францович, Кудріна Вікторія Сергіївна і Касаткіна Тетяна Олександрівна – аспірант за проект «Оптимізація живлення сільгоспкультур шляхом застосування сучасних рістрегулюючих речовин в умовах Південного Степу України»; керівник проекту Корхова Маргарита Михайлівна, асистент кафедри рослинництва та садово-паркового господарства, учасники проекту Льовкіна Аліна Вячеславівна, здобувач вищої освіти факультету агротехнологій денної форми навчання напряму підготовки 6.090101 «Агрономія» група А 4/1; Коцар Тетяна Леонідівна, здобувач вищої освіти факультету агротехнологій денної форми навчання напряму підготовки 6.090101 «Агрономія» група А 4/1 за проект «Удосконалення окремих елементів технології вирощування сучасних сортів Triticum Spelta на чорноземі південному в умовах Південного Степу України».

Переможців і учасників конкурсу привітав ректор Миколаївського національного аграрного університету Шебанін В’ячеслав Сергійович. Яскраве привітання ректора МНАУ та вручення нагород – це впевненість, що в майбутньому конкурс «Фабрика стартап проектів МНАУ» має право на життя і ще більш згуртує талановиту молодь нашого університету в пошуку нових ідей в аграрній сфері.


Хотілося б передусім привітати переможців і учасників конкурсу. Можливо, сьогодні, коли вперше підбиваються підсумки такого конкурсу, його назва звучить дещо амбітно, так би мовити з запасом — «Фабрика стартап проектів МНАУ». Але, очевидно, мине якийсь час, і цей конкурс, започаткований у нашому університеті матиме велику вагу, оскільки нові ідеї і подальше їх впровадження – це, створення потенціалу розвитку аграрного виробництва і надзвичайно важлива річ для формування нового типу фахівця в аграрній сфері, з креативним способом мислення.
Усі ваші пропозиції, які ви нам надали, дуже детально опрацьовані, і хочу вас запевнити, що ті проекти, які перемогли у Конкурсі мають всі шанси бути реалізованими.
Конкурс – це завжди свято, тому бажаю нових ідей, нових проектів та подальше їх втілення у життя. Вітаю всіх учасників конкурсу «Фабрика стартап проектів МНАУ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *